"> YİĞİTLER EMANETİ YERİNE TESLİM ETTİ | İkinci Abdülhamid Han Adına Yapılmış İlk ve Tek Türk Sitesi

YİĞİTLER EMANETİ YERİNE TESLİM ETTİ

20161218_084903

Kısa zamanda çok büyük kitlelere ulaşan “ HALEP’E YARDIM ELİ “ kampanyasında toplanan yardımlar bugün sabah saatlerinde AFAD ekiplerine teslim edildi. Yardım malzemelerinin teslim edilmesinden sonra ajanstarih.com ve ikinciabdülhamid.com adına kısa bir açıklama yapan Vasfi Turan yardımları Halep’e, kardeşlerimize ulaştırmanın mutluluğunu şu şekilde anlattı:

Biz Osmanlı Torunları olarak kendimize yakışanı üzerimize düşeni yaptık. Dedelerimiz asırlarca bu topraklara adalet ve hoşgörü ile hükmederken huzur ve refah içerisinde yaşayan bu coğrafyalar Osmanlı Devleti’nin yıkılması ile adeta paramparça oldular. Halifeliğin kaldırıldığı günden bu güne kadar paramparça olan İslam Dünyasında kan ve gözyaşı hiç dinmedi.  Gördüğünüz gibi artarak devam ediyor.

Bugün burada Halep de yaşananlar aslında dünya üzerinde İslam ve Müslümanlar üzerinde oynanan oyunları da apaçık ortaya koymaktadır. Gözünü kan bürümüş İslam düşmanları dört bir koldan Müslüman kardeşlerimize saldırıyorlar.

Çok şükür bizim geçmişimiz şan ve şerefle dolu bizim dedelerimiz gittikleri her yere adalet ve hoşgörü götürmüşler. Avrupa’nın göbeğinde İspanya da kızgın taşlara oturtularak işkence gören Yahudilere dahi kucak açmışlar. Ama bakın bugün sözde Demokrasiden adaletten bahsedenlerin kurduğu düzen ortada İşte Halep işte Irak işte Lübnan işte Müslüman coğrafyası her yerde kan ve gözyaşı hâkim.  Bunun suçluları da sorumluları da bellidir. VE elbet hak ettikleri cezayı alacaklardır.

Burada kardeşlerimize Halepli çocuklara kurşun sıkacak kadar adileşmiş Esed denen soysuzun ve destekçilerinin köpekleri ne yaparsa yapsınlar bizi korkutamazlar. İşte biz kardeşlerimizle beraber buradayız.  Bugün nasıl burada zulüm gören kardeşlerimizin yanında olmuşsak bundan sonra da biz Osmanlı Torunları olarak tıpkı bugün yaptığımız gibi tıpkı geçmişte dedelerimizin yaptığı gibi Zulüm gören insanlara yardım elimizi uzatmaya devam edeceğiz inşallah. Çünkü “BİZ KARDEŞİZ ELHAMDÜLİLLLAH. BİZ OSMANLI TORUNUYUZ ELHAMDÜLİLALLAH. “ Biz inanıyoruz ki Ümmet tekrar birleşecek işte o zaman Batılı emperyal güçlerin kurduğu bu zulüm düzeni de yerin dibine batacak.

Son olarak kısa zamanda çığ gibi büyüyen “ Halep’e Yardım Eli “ kampanyamıza destek olan tüm dostlarımıza teşekkür ediyoruz. Allah hepsinden razı olsun.  Şunu da hatırlatmak isterim ki İnşallah 15 Ocak 2017 tarihinde Fatihin Torunları Sosyal yardımlaşma derneği ile birlikte yine burada Halepli kardeşlerimizin yanında olacağız.

You may also like...

2 Responses

  1. mahmut dedi ki:

    rabbim bu ümmeti birleştirmeyi tez zaman da nasip etsin inşaallah

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aşağıdaki kutucuğa uygun rakamı yazınız (Sayı İle) *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.